Volejte mi na číslo +420 733 123 737 | david@simplyhome.cz
David Kuňák

"Pomohu Vám bezpečně prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost."

David Kuňák realitní makléř

Proces pronájmu

1. Schůzka

Na první schůzce se vzájemně poznáme. Vysvětlím Vám celý průběh pronájmu krok po kroku a domluvíme se na podmínkách spolupráce. Pokud budete souhlasit stanovíme si marketingový plán pronájmu a možnosti prezentace na lokální úrovni.


2. Podpis zprostředkovatelské smlouvy

Co je psáno, to je dáno a proto běžně s klienty podepisuji zprostředkovatelskou smlouvu jejíž vzor Vám dopředu zašlu.


3. Marketing a inzerce

Pronájem nemovitosti už není jen o tom zadat inzerát a čekat až zavolá kupec. Velkou roli hraje především kvalitní prezentace. Základem je příprava nemovitosti před pronájmem a kvalitní fotografie.

Přibližně 80% všech poptávek po nemovitostech přichází prostřednictvím vyhledávání po internetu, a proto je důležité mít jistotu, že Vaše nemovitost je nabízena na realitních portálech, které se řadí mezi nejlepší a nejnavštěvovanější v České republice.

Sreality.cz, Reality.cz, Reality.idnes.cz, Praguerealestate.cz, Prazskereality.cz, Realitymix.cz, Ceskereality.cz, Expats.cz, Realitycechy.cz

Dlouhodobě také buduji databázi zájemců o koupi či pronájem nemovitosti, s jejíž pomocí k sobě přiřazuji nabízené nemovitosti s konkrétními požadavky klientů. Svým klientům pravidelně zasílám aktualizované nabídky a realitní zprávy.

Pro lokální reklamu mám připraveny estetické varianty plachty nebo okenního banneru.

A protože jsem nezaspal dobu, jako další marketingový kanál používám sociální sítě a PPC kampaně na google adwords nebo skliku s nekonečným potenciálem, protože Vám nabízí možnost zacílit reklamu velmi kvalitně například podle regionu, věku, pohlaví atd.


4. Prohlídky

Před prohlídkou se vždy snažím zjistit, co klienti hledají a jaké jsou jejich finanční možnosti, abychom věděli jestli Vaše nemovitost bude vyhovovat jejich požadavkům a možnostem. Pro Vás samozřejmě zjišťuji informace o zájemci a ideálně jeho reference.


5. Rezervace

Prohlídku máme za sebou a klient projevil svůj zájem. V tomto případě řešíme rezervační smlouvu a podle možností časových si stanovíme termín do kdy by se měla podepsat Nájemní smlouva.


6. Příprava smluv

K dispozici máme smlouvy od našeho advokáta nebo můžeme použít Vaše vlastní. V tomto případě jen doporučujeme kontrolu naším advokátem, aby splňovali podmínky nového občanského zákoníku.
Po odsouhlasení se Nájemní smlouvy mohou podepsat.


7. Předání nemovitosti

Na osobní schůzce se sejdeme s nájemníkem, předáme si veškeré klíče a převedeme měřiče energií.