Volejte mi na číslo +420 733 123 737 | david@simplyhome.cz
David Kuňák

"Pomohu Vám bezpečně prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost."

David Kuňák realitní makléř

O mně

V oblasti nemovitostí se pohybuji od roku 2008, kdy jsem jako realitní makléř působil ve Zlíně, odkud také pocházím. Po zhruba třech letech působení na Zlínsku, jsem dostal nabídku na pozici zde v Praze, kterou jsem přijal.

Na konci roku 2011, jsem se přestěhoval za svým nynějším kolegou, a bratrem, do Prahy, kde jsme nejprve působili jako realitní makléři jedné velké realitní společnosti.  Po nasbírání dostatku zkušeností a odvahy jsme založili vlastní obchodní značku simplyHOME.cz. Nějakou dobu jsme působili pouze jako sdružení makléřů pod touto značkou, ale v roce 2014 jsme založili firmu simply home.cz s.r.o.

V rámci své realitní činnosti se zaměřuji převážně na pronájem residenčních nemovitostí, kancelářských prostor a nebytových jednotek v centru a širším centru Prahy, kde se mi podařilo vybudovat širokou databázi vlastníků. Stejně kvalitní servis Vám můžu nabídnout i v oblasti prodeje, především díky zkušenostem ostřílených kolegů.

Pokud máte záměr pronajmout nebo prodat Vaši nemovitost, hledáte nemovitost nebo jen potřebujete poradit, můžete se na mě kdykoliv obrátit.